Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Najcitlivejší muži podľa horoskopu. Títo sú poklad. Máte takého doma?

reklama:
Najcitlivejší muži podľa horoskopu
Najcitlivejší muži podľa horoskopu. Títo sú poklad. Máte takého doma? Foto: www.gettyimages.com

Astrológovia zostavili rebríček piatich znamení mužov, ktorí milujú pohodu domáceho krbu. Dokážu nás ženy pochopiť, vypočuť, ale často aj povzbudiť. Ktoré znamenia to sú? Patrí práve váš muž medzi nich?

Rak (22.6. – 22.7.)

Muži narodení v znamení Raka držia prvenstvo najcitlivejšieho muža zverokruhu. Sú to veľmi citliví, jemní muži, ktorí milujú domov a všetko, čo je s ním späté. Vie uvariť výborné lasagne, deťom bez problémov ráno urobia desiatu a vás odvezú autom do práce. Muži Raci nie sú zženštilí, sú iba veľmi starostliví a mierni. Keďže majú neuveriteľnú trpezlivosť s deťmi, zaraďujú sa zároveň aj medzi tých najlepších otcov.

Lev (23.7. – 22.8.)

Nie je žiadnym prekvapením, že Levy patria do tohto rebríčka. Aj keď sú muži v tomto znamení chvástáci a ich ego potrebuje byť dennodenne pozdvihnuté, sú sebavedomými, živočíšnymi milencami. Ak muž Lev dostáva vo vzťahu od partnerky obdiv, teplo rodinného krbu a vitálnu intímnu energiu, potom sa muž Lev zmení z dravej šelmy na prítulného a verného kocúra.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Muži narodení v znamení Váhy dokážu byť pre svoje partnerky najväčšou psychickou oporou. Sú milovníci harmónie, a tak nečakajte žiadne mimomanželské milostné eskapády. Títo muži radi premýšľajú nad tým, ako potešiť ženu. A tak vás vezmú na výstavu, vypočujú, čo vás trápi a vedia dať aj dobre mienené rady.

Strelec (23.11. – 21.12.)

Zrodencom v znamení Strelca bola do vienka daná obrovská radosť zo života. S mužom narodeným v tomto znamení sa nebudete nikdy nudiť. Muž Strelec vám predloží vždy pestrý program, kde bude mať popredné miesto šport. Keďže sú Strelci veľmi spontánni, je veľmi pravdepodobné, že vás po celodennom cyklovýlete ešte pozvú na nejakú zaujímavú spoločenskú akciu, kde rozhodne nemôžete obaja chýbať. Strelec je inteligentný muž, ktorý však perfektne pozná techniku savoir vivre a zostáva optimistom aj v krízových situáciách.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Niet divu, že toto znamenie sa ocitlo v našom rebríčku. Muži Ryby sú intuitívne, srdcové a dokážu sa do ženy zamilovať ako máloktoré znamenia zverokruhu. Hlavným rysom Rýb je zrkadlenie partnera, to znamená, že muži Ryby málokedy odmietajú návrhy svojich partneriek. Bohužiaľ to má aj svoje tienisté stránky, a tak by muži v tomto znamení mali dať viac na svoju intuíciu ako na bezhlavé zamilovanie.

Zdroje: stylecaster.comsosyncd.com, www.ireceptar.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 16. septembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.