Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vedci zistili strašný fakt o smrti.Keď umierate, táto vec sa deje vo vašom vedomí. Radšej by ste to nevedeli

reklama:
Vedci zistili strašný fakt o smrti.Keď umierate, táto vec sa deje vo vašom vedomí. Radšej by ste to nevedeli

Vedci skúmali, čo sa s ľudským vedomím deje po smrti. To, čo zistili, je šokujúce. Radšej by ste túto informáciu vôbec nevedeli! Je to strašné.

Každý už asi niekedy premýšľal, čo sa stane, keď zomrieme. Vnímame to, alebo je to akoby sme zaspali? Podľa novej štúdie, ktorú vykonali na univerzite v New Yorku, zostane vedomie človeka po smrti ešte nejakú dobu funkčné.

Je to fakt, ktorý asi nikto vedieť nechcel. Vedomie zosnulého ale bohužiaľ funguje ešte aj keď jeho srdce prestalo biť. Tím odborníkov pod vedením doktora Sama Parniu došiel k výsledkom, z ktorých vyplýva, že ľudia po smrti počujú, čo sa okolo nich deje. Uvedomujú si, že sú mŕtvi. Vraj sa cítia, ako by boli uväznení vo vlastnom tele a nemohli ho ovládať. Mozog, možno bohužiaľ, odumiera pomalšie ako srdce. Podľa lekárov ide o prvú fázu smrti.

Výskum bol založený na výpovediach ľudí, ktorí prežili zástavu srdca. Presne vraj vedeli, čo sa okolo nich počas oživovania dialo. Počuli rozhovory lekárov a niektorí situáciu dokonca vnímali aj po vizuálnej stránke.

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Dátum 8. septembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.