Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženy, ktoré by sa nikdy nemali vydať: Patríte medzi najhoršie manželky zverokruhu?

reklama:
Ženy, ktoré by sa nikdy nemali vydať
Ženy, ktoré by sa nikdy nemali vydať: Patríte medzi najhoršie manželky zverokruhu? Foto: www.gettyimages.com

Pokiaľ sa chystáte do chomúta, mali by ste si dobre rozmyslieť, koho si chcete vziať. Existujú totiž také ženy, ktoré, aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, nie sú dobré manželky a je teda lepšie od nich dať ruky preč. Ktoré znamenia to sú?

Máte partnerku, ktorú chcete požiadať o ruku a stráviť s ňou zvyšok života? Potom by ste sa mali presvedčiť, že nepatria medzi tie znamenia zverokruhu, v ktorých sa rodia tie najhoršie manželky, matky a partnerky. Od tých sa radšej držte ďalej, pokiaľ si nechcete zničiť život.

Rak (22.6. – 22.7.)

Ženy v znamení Raka bývajú rozhadzovačné. Zo začiatku to vyzerá, že z nich budú manželky storočia, ale keď si ich vezmete, sami uvidíte, že to tak nie je. Ich povaha je veľmi negatívna. Milujú peniaze, luxus a okázalosť. Buďte si teda istí, že sa vám nielen pekne prehne peňaženka, ale navyše nič neušetríte. Všetky vaše príjmy budú rozhádzané v priebehu niekoľkých týždňov.

Tieto ženy nemajú žiadnu finančnú gramotnosť a boli vychovávané v tom, že môžu utrácať tak, ako sa im zachce a nemusia myslieť na zadné dvierka. Bohužiaľ sa budú snažiť tento štýl výchovy aplikovať aj na vás a bude im jedno, že vy na to nemáte peniaze. Keď im vyčítate, že veľa míňajú, budú sa rozčuľovať, že ich nemáte dostatočne radi a že im nechcete nič dopriať.

Škorpión (24.10. – 22.11.)

Ženy v znamení Škorpióna bývajú často trochu lenivé, teda si život s nimi za rámček nedáte. Špinavý byt, neuprataná domácnosť a po nejakom čase aj zanedbaná a neupravená žena, ktorá bude celý deň sedieť pri internete alebo televízii. Aj keď si budete myslieť, že sa všetko zmení po tom, čo jej tento štýl života vyčítate, ale nie je to tak.

Síce sa bude nejaký čas snažiť, ale za pár mesiacov sa vráti opäť k svojmu lenivému životnému štýlu. Nakoniec si budete musieť buď zvyknúť, že robíte všetko sami alebo sa rozviesť a nájsť si inú ženu. Jedinou výhodou je, že keď ženu v znamení Škorpióna opustíte, bude jej to jedno a žiadne scény vás nečakajú. Zbalí si svojich päť sliviek a pôjde o dom ďalej.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Ryby musia mať za každej situácie hlavné slovo a vždy musia byť po ich. Keď s nimi chodíte a randíte, imponuje vám, že si na nich nikto nepríde a sú drsné a vedia si ísť za svojím. Keď si ich ale vezmete, je to urobené peklo. Nikdy nebudete mať pravdu vy a vždy sa všetko bude robiť tak, ako si praje Ryba.

Ak teda chcete byť pánom domu vy, na tieto ženy rovno zabudnite. Ženy v znamení Rýb nie sú schopné kompromisu, ani uznať svoju chybu. Ak chcete teda žiť po ich boku, pripravte sa na to, že vo vašej domácnosti bude nosiť nohavice manželka. Vy budete jednoducho len plniť jej príkazy, aby ste mali doma pokoj. Keď to nebude stopercentné, čaká vás oheň na streche.

Zdroj: www.ireceptar.cz

reklama:
Bezplatný email raz týždenne s novinkami zo Zivotsdetmi.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Najčítanejšie za 24 hodín

Monika Rybárová
Autor Dátum 18. septembra 2023

Som milovníkom dobrých rád a nápadov. Svojimi článkami už roky prispievam redakcii a pomáham ľuďom uľahčiť si každodenný život.

K téme

Zivotsdetmi.sk
Copyright © DG PRO s.r.o., SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.